SIA "EkoStandarts tehnoloģijas"

dibināts 2003. gada 15. oktobrī.


Kopš dibināšanas sākuma uzņēmums sevi tirgū pieteica, kā vadošais zaļo tehnoloģiju ražotājs. Pa šo laiku uzņēmums ir audzis un attīstījies, sekojot līdzi laikam, pielāgojoties visām politiskajām un ekonomiskajām pārmaiņām. Esam bijuši liecinieki iedzīvotāju un uzņēmēju zaļās domāšanas progresam, kad notekūdeņu attīrīšanas iekārta privātmājai bija tikai turīgu cilvēku kaprīze un šobrīd jebkuras mājsaimniecības pašsaprotama lieta. Tas bija laiks, kad kartē parādījās jaunas apdzīvotas vietas, kurām bija akūta arī notekūdeņu attīrīšana, kam sekoja vērienīga ūdens saimniecību sakārtošana Latvijas ciemos un pilsētās, pateicoties ES fondu apguves iespējām.

Šobrīd lielāka uzmanība tiek veltīta klientu izglītošanā, organizējot seminārus, apmācības, daloties pieredzē, stāstot labos un ne tik labos piemērus. Kontaktējoties ar ražošanas uzņēmumu pārstāvjiem, esam konstatējuši, ka tagad daudz darāmā ir ražošanas notekūdeņu jomā. Ražotāji ir sapratuši, lai viņu bizness darbotos ilgtermiņā, tad investīcijas vides sakārtošanā var līdzināties ražošanas procesa nodrošināšanas izmaksām.

Nepārtraukti tiek strādāts pie kvalitātes un cenas balansa meklēšanas, jo šobrīd plašais piedāvājuma klāsts, apreibina patērētāju, izvirzot par pamatkritēriju tikai cenu, bet kvalitāti atstājot otrajā plānā.

Uzņēmums plāno investīcijas iekšējās laboratorijas izveidē, lai varētu notestēt visas saražotās iekārtas, izvirzot visstingrākos kvalitātes kritērijus. Tas dos iespēju testēt arī iekārtas, kas paredzētas eksportam, liekot akcentu uz tuvākajām ES un NVS tirgiem. Ar laboratorijas palīdzību būs iespējams izstrādāt risinājumu katram ražošanas objektam individuāli.


Īpaši esam gandarīti par vairāk, kā par 1000 lojālajiem klientiem, lepojamies ar savu profesionālo un pašaizliedzīgo komandu, esam pateicīgi saviem sadarbības partneriem, un arī oponentiem, visiem, kas palīdz Latviju veidot zaļāku.

[vc_row][vc_column][vc_media_grid style=»load-more» items_per_page=»6″ element_width=»2″ gap=»10″ btn_title=»Vēl attēli» btn_i_icon_fontawesome=»fa fa-check» initial_loading_animation=»slideInDown» grid_id=»vc_gid:1542116224125-5df7cf10-ba65-8″ include=»2809,2808,2807,2806,2805,2804,2803,2802,2801,2800,2799,3235,3228,3227,3198″ btn_add_icon=»true» btn_custom_onclick=»true»][/vc_column][/vc_row]