SIA „EkoStandarts Tehnoloģijas”, saistībā ar jauna produktu attīstīšanu

Konkursa kārtībā aicina darbā

UZŅĒMUMS MEKLĒ — SERVISA VADĪTĀJU

Ja esi jaunas darbavietas meklējumos, tad Latvijā vadošais notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ražotājs SIA „EkoStandarts Tehnoloģijas” tādu piedāvā:

✅ PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:
  • Tehniskā izglītība
  • Vēlama pieredze kanalizāciju un būvniecības jomā
  • Ļoti labas datorprasmes
  • Latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas
  • B kategorija
  • Derīgs Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts

✅ ĪPAŠĪBAS KANDIDĀTIEM:
  • Prasme plānot savu darba laiku, strādāt patstāvīgi un komandā
  • Pieredze un izpratne par virzību tirgū
  • Piemīt tehniskā domāšana
  • Augsta atbildības sajūta un komunikācijas spējas
  • Elastīga domāšana un stresa noturība
  • Nepārtraukta attīstība

✅ PIENĀKUMI KANDIDĀTIEM:
  • Organizēt servisa apkalpošanas darbus
  • Sagatavot piedāvājumus jaunajiem klientiem un apkalpot esošos
  • Dokumentu sagatavošana, pārvaldība, arhivēšana
  • Atskaišu sagatavošana vadībai
  • Darba procesa uzlabošana, elektronisko platformu ieviešana

✅ PIEDĀVĀJAM:
  • Beztermiņa darba līgumu, sociālās garantijas
  • Darba auto un visus veiksmīgam darbam nepieciešamos līdzekļus
  • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc 1 gada)
  • Atalgojums Bruto EUR 1400.00, pēc pārbaudes laika kvalitātes un mērķa izpildes piemaksas, kas orientētas uz biznesa rezultātiem
  • Attīstīt potenciālu, piedāvājot apmācības iespējas

👉 Ja šķiet, ka šis darba piedāvājums ir tieši TEV, tad sūti savu CV un obligāti motivācijas vēstuli uz info@ekostandarts.lv.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat Jūsu CV norādīto datu apstrādei atlases procesa nodrošināšanai.